Facultatea de Litere a Universității din București

Într-o mare de incertitudini, noi îți spunem un lucru cert : vom face admitere!
Încă nu te-ai decis la ce facultate să mergi, iar sfârșitul liceului se apropie?🤔 Facultatea de Litere a Universității din București este o variantă demnă de luat în calcul. Ești curios să afli de ce? Găsești detalii despre oferta noastră educațională aici: https://litere.ro/admitere/licenta/.
Voluntarii ASLUB sunt dornici să-ți povestească din experiența lor de student la Litere, dă un search pe Facebook după Asociatia Studentilor de la Litere – UB și scrie-le.
⚠ Nu uita: dacă ești interesat de Literele bucureștene, înscrie-te în grupul oficial de admitere – Admitere Litere UB 2020 și dă-ne like la pagina Facultatea de Litere, Universitatea din București.
#numelemariseformeazăculitere #lifegoeson #hailalitere
Licență – Facultatea de LitereLicență Admitere licență iulie 2020 Metodologia organizării și desfășurării examenului de admitere 2020 – Studii de licență Arhivă Admitere Licență 2019 Arhivă Admitere Licență 2018 Arhivă Admitere Licență 2017 Arhivă Admitere Licență 2016litere.roMadalina Lefter

https://litere.ro/admitere/licenta/.

#numelemariseformeazăculitere #lifegoeson #hailalitere