Universitatea Tehnică din Cluj-Napoca

Se apropie admiterea la facultate. Te-ai gândit bine ce vrei să faci în viitor? Crezi că ingineria ți se potrivește? Visezi la o profesie în care să poți evolua agil, în care să îmbini tehnologii avansate din mai multe domenii, precum ar fi inteligența artificială, electronica, automatica, proiectarea sistemelor mecanice complexe, informatica aplicată?

Dacă răspunsurile tale la aceste întrebări sunt DA, atunci te invităm să vii la Robotică, la Universitatea Tehnică din Cluj-Napoca.

Intră pe site-ul nostru și află în detaliu ce înseamnă acest lucru.
www.robotica-utcn.ro

Accepți provocarea? Haide în echipa noastră și devino unul dintre cei care va conta în viitorul societății de mâine. Nu trebuie să te convingem de acest lucru, tot ceea ce te înconjoară îți spune deja că așa este.

Dacă vrei să afli și mai multe sau alte lucruri despre profesia de inginer robotician, scrie-ne pe Facebook la www.facebook.com/roboticacluj … și dă-ne și un LIKE!
robotica-utcn.ro

Previous Article
Next Article